FOTOGRAF PRO REKLAMU

Reklamni fotografie, profesionální reklamní fotografie

FOTOGRAF PRO REKLAMU

Reklamni fotografie, profesionální reklamní fotografie

Fotograf pro Reklamu

Profesionálně fotografuji od roku 1998. Reklamní fotografie, rodinné fotografie, reportáže, kalendáře, modeling, výtvarná fotografie. Provozuji soukromý fotografický ateliér Photo-Agency.cz, zaměřený především na kompletni foto-servis v oblastech: rodinamodeling, reklamareportáž a užitá fotografie.

Profesionální fotografie jako reklama pro vaši společnost či firmu

Reklamní fotografii vnímám jako stěžejní prvek reklamy. Je přítomna skoro ve všech odvětví reklamy a to ať v public relation jako reportážní a dokumentární  fotografie, tak v TV, časopisech a neposlední řadě na internetu a v katolozích prezentací společností. Fotografuji jak ve studiu za pomoci umělého osvětlení, tak i využitím přírodního světla v exteriérech. Profesionální fotograf Ondřej Dobiáš využívá často právě umělé osvětlení, které přináší s sebou na externí lokace a doplňuje tak přírodní světelný zdroj externím zařízením, a vzniká tak specifická atmosféra.

Dlouholetá fotografická praxe, zkušenosti v oblasti post-produkce, on-line, flexibilita, vstřícnost k požadavkům zákazníka a především profesionální kvalita fotografií za nízkou cenu jsou základem pro splnění vašich představ.

Mezi mé spokojené klienty patří např.:

TESCO, Adidas, Entre, AETNA, QUELLE, AVION Shopping Park, AWIK, LOWEGGK, fotobanka.cz, Onyx, Benchmark s.r.o, Tribalpiercing.cz, 6P, PPL, Quo, libimseti.cz, Olympik Holding a.s., a mnoho dalších….

Profesionální fotograf Praha
Scroll to Top
Open chat
???? Dobrý den,
Můžu vám pomoci?